20 lis 2015

Szajna Laboratorium Optyczne z Gdyni - dlaczego polecam?

Część z Was wie, że poza mamą, żoną i blogerką jestem jeszcze optykiem. Od dziś więc postanowiłam raz na jakiś czas napisać coś co dotyczy mojej branży i przybliżyć Wam nieco proces badania, dobierania, zamawiania czy wykonywania okularów. Zastanawiałam się od czego zacząć, ale chyba zacznę od końca, czyli od szkieł. Dziś chciałabym Wam przedstawić i polecić Szajnę jako świetny wybór w zakresie soczewek okularowych :) Od razu napiszę, że nie jest to reklama, lecz polecam ich produkty, bo sama jestem z nich bardzo zadowolona.
Małgorzata i Tadeusz Szajna założyli firmę w 1991 roku w Gdyni i ich laboratorium jest wiodącym polskim producentem soczewek okularowych. Jako pierwsi w Polsce (w polskim laboratorium) produkowali soczewki progresywne freeform! Ale dość o firmie. Zainteresowanych  troszkę większą porcją informacji na jej temat odsyłam na stronę producenta: SZAJNA
A teraz przejdźmy do tego dlaczego warto kupować soczewki z Szajny.
1. Świetna jakość.

Przyznam, że pracowałam na produktach wielu różnych firm. Jedne były lepsze inne gorsze, a jeszcze inne przeciętne. Soczewki Szajny są bardzo dobrej jakości. Nigdy nie miałam problemów z reklamacjami o schodzący antyrefleks, rozwarstwianie się soczewki czy nadmierną potliwość materiału. Klienci są z nich zadowoleni i po nie wracają, a to już coś znaczy. Sama zaopatrzyłam się w soczewki barwione przeciwsłoneczne tej firmy i soczewki do pracy i komputera z powłoką Led Control.2. Dobra cena.

To szalenie ważny aspekt dla tych, którzy chcą dobrą jakość w rozsądnej cenie. Nie powiem, że są super tanie, ale kupując ich produkty na pewno nie przepłacamy.


3. Szeroka gama produktów.

Niezależnie od potrzeb z pewnością każdy znajdzie to czego potrzebuje. Pracuję z różnymi klientami i zawsze jestem w stanie znaleźć takie rozwiązanie, aby zadowolić nawet najbardziej czułe i wrażliwe oczy. Okulary jednoogniskowe, progresywne, biurówki, do jazdy samochodem czy strzelectwa. Oprócz różnorodności w konstrukcjach mamy spory wybór w dodatkowych powłokach uszlachetniających, barwieniach czy materiałach. (Te opcje dostępne są u większości dobrych producentów. Postanowiłam jednak o tym napisać, bo świeżo upieczeni okularnicy często nie mają o tym bladego pojęcia.)


4. Polski producent.

Szajna, to polski producent i polskie laboratoria. Zatrudnia Polaków i płaci podatki w Polsce. Jeśli wahasz się miedzy wyborem Szajny a innego producenta, to weź pod uwagę ten argument, że wybierając polskie, wspierasz gospodarkę naszego kraju. Wspierasz kogoś, kto zapewnia zatrudnienie wielu naszych rodaków. Wspierasz rozwój technologiczny polskich laboratoriów.
Dla mnie to bardzo silny argument, ponieważ jestem patriotką i mam świadomość, że dla dobra naszego kraju lepiej wybierać produkty krajowe.

Jak już wcześniej pisałam, nie jest to reklama i jest na rynku kilka świetnych firm. Pamiętaj, że to Twoje potrzeby są najważniejsze. Jeśli jeszcze nie wiesz co jest dla Ciebie dobre, wybierz dobrego optyka, którzy rzetelnie będzie Ci mógł wszystko wytłumaczyć. Wysłuchaj zanim stwierdzisz, że drogo. Owszem, okulary można zrobić już za kilkadziesiąt złotych, ale na zdrowiu oczu nie warto przesadnie oszczędzać. Masz mocno ograniczony budżet? Zawsze lepszym rozwiązaniem jest wybór tańszej oprawy, ale dobrych szkieł. Bo widzisz, najważniejsze co w oprawie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz