6 wrz 2015

Internetowe wykopaliska, polityka i islamscy imigranci

Dziś niewiele będzie ode mnie, bo dziś przede wszystkim chciałabym się podzielić z wami kilkoma fajnymi znaleziskami z neta, które warto sprawdzić samemu. Gwarantuję, że ten czas nie będzie zmarnowany! Jeśli uważasz, że wybory możesz sobie olać, to przeczytaj, bo od decyzji jakie podejmują nasi politycy zależy nasze życie.

źródło1. Nie dla uchodźców!
Na pierwszy ogień idzie rewelacyjny artykuł pisany przez Iwonę L. Konieczną, a raczej jej komentarz na stronie  TAK dla uchodźców – NIE dla rasizmu i ksenofobii.
Komentarz jako, że niewygodny został ze strony szybko usunięty. Pani Iwona idealnie punktuje, dlaczego uchodźców (imigrantów) przyjmować nie powinniśmy. W pełni zgadzam się z autorką i przykro mi, ale Islam i inne kultury koło naszej kultury jakoś mi nie leżą. Cholernie boję się co będzie się działo, kiedy fala islamskich imigrantów faktycznie nas zaleje.

2. Wywiad z byłym muzułmaninem.
Na wykopie natrafiłam również na bardzo ciekawy wywiad z byłym muzułmaninem. Abul Kasem ukazuje nam ponurą prawdę o Islamie i mówi, że wrogie nastawienie do innowierców leży w ich naturze, a tego nie jesteśmy w stanie zmienić.

3. Unia nas ukarze?

 Unia chce ograniczyć pomoc finansową krajom, które nie chcą uchodźców. To już absurd! Krótki artykuł, ale warto przejrzeć. Polecam.

4. Prawo szariatu nadchodzi.
W UK już są skutki multikulti. Artykuł nie jest pierwszej świeżości, ale pięknie ukazuje zmiany jakie udaje się wyegzekwować muzułmanom w przyjaznych dla nich krajach. Pierwsze prawa szariatu zostały zaadaptowane do brytyjskiego prawa. To już kpina, ale to dopiero początek islamizacji Europy. Kiedyś natrafiłam na świetny artykuł traktujący o całych dzielnicach, w których Islamiści nie uznają stanowionego prawa, ale stosują prawo szariatu. To się dzieje na prawdę, w cywilizowanym świecie.

źródło
Wiem, że to tylko cztery artykuły, a jest ich na prawdę bardzo dużo. Jeśli natrafiłeś na coś godnego uwagi pozostaw link w komentarzu, chętnie poczytam. Czas się obudzić i zdjąć klapki z oczu.
Drugą kwestią jest fakt, że wciąż brakuje funduszy na inwestowanie, czy pomoc rodakom, a chcą finansować "uchodźców". To będzie ogromny problem, z którym sobie nie poradzimy. Nie warto!
Dla niezdecydowanych czy warto iść na jesienne wybory mam słowo komentarza. Jeśli nie masz partii, która według Ciebie jest godna uwagi, to wybierz taką, która nie uczyni takiej szkody i nie pogłębi beznadziejnej sytuacji w kraju głupimi decyzjami. Decyzjami o przyjmowaniu imigrantów. Chyba, że jesteś gotowy na drugą Francję czy Anglię, bo ja nie jestem. Islamiści, ISIS, szariat, obrzezanie kobiet, choroby, które ze sobą przyniosą, o gwałtach nie wspominając. To jest realny problem, który wiąże się z imigrantami.

"...Nie zmarnujcie Niepodległości!"- Edward Raczyński 1993

6 komentarzy:

 1. Cała ta sytuacja z imigrantami i uchodźcami zaczyna mnie już denerwować. Z jednej strony szkoda mi tych ludzi bo wiem, że nie wszyscy są radykalnymi muzułmanami, wrogo nastawionymi do każdej innej kultury, są tam też ludzie, którzy stracili wszystko i po prostu chcą pragną uciec od wojny, normalnie pracować i nie musieć ukrywać się z dnia na dzień przed śmiercią. Ale zauważ też jaki rozłam jest pomiędzy tymi ludźmi. Jedni stoją w pełnym słońcu, niektórzy bez butów i bez grosza przy duszy, czekając na dokumenty i przepustki, a drudzy siedzą obok w restauracji, mają drogie zegarki, piją kawę i wiedzą, że kwestią paru minut jest uzyskanie dokumentów i podróż do Niemiec lub UK by brać zasiłek i w dalszym ciągu cieszyć się swoim bogactwem, wyciągając dodatkowo od państwa więcej i nic poza tym nie robiąc... jeśli interesuje Cię religia islamu, cała ta kultura, mam fajną książkę, która powinna Ci się spodobać. "Dlaczego Bóg nienawidzi kobiet" - przeczytaj sobie jakąkolwiek recenzję w internecie, jeśli Cię zainteresuje - mam ją i mogę pożyczyć, bo sama przeczytałam ją już ze 3 razy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo chętnie pożyczę. Niestety procentowo tych, którzy uciekają przed wojną jest bardzo mało. Fajnie jest pomagać, ale skoro nie radzimy sobie ze swoimi problemami, to dlaczego mamy zajmować się problemami innych.

   Usuń
  2. To odezwij się jak będziesz mieć dzień wolny to Ci gdzieś podrzucę, w sumie to nawet i do pracy mogę jeśli to nie problem. Ale warto przeczytać, bo to dobra i mocna książka.

   Usuń
  3. Mnie najłatwiej znaleźć w pracy, bo z czasem w tym tygodniu to będzie na prawdę ciężko. Jbc. pracuję dziś i tak co drugi dzień, to jak Cię nogi taki kawał poniosą, to zapraszam :)

   Usuń
 2. Wydaje mi się że wybory nie mają nic do tego bo zanim dojdzie do wyborów to przez ten czas mogą nam wepchnąć już kilka tysięcy bo zobaczmy co się dzieje, władza musi coś zrobić i to jak najprędzej bo to tylko potęguje złość, a to będzie prowadzić do zamieszek gdzie już i tak się zdarzają. No niestety trzeba zrobić coś z tymi ludzmi, niemożna ich zostawić samym sobie na pastwę losu, ale ja sama i tak jestem przeciwna aby wciskać ich na siłe do krajów UE. My rodacy możemy się sprzeciwiać ale wydaje mi się że nie mamy na to wpływu bo to będzie odgórnie zasądzone wszystko niestety :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PMylisz się. Unia może nas karać, straszyć i próbować wymóc pewne ustępstwa, ale tak na prawdę w ostateczności decyzja należy do naszego rządu. Do tego przyszłego przede wszystkim, bo to ma się dziać na przestrzeni 2-3 lat.
   Pomagać piękna rzecz, ale skoro nie radzimy sobie ze swoimi problemami to dlaczego mamy zajmować się problemami innych? Po pierwsze to nie nasza wojna i niech zajmują się nimi te państwa, które chcą i które na to stać. Po drugie, to ludzie uciekający, by ratować swoje życie, to tylko garstka. Po trzecie nasze państwo ma całkowicie inną kulturę i nie ma możliwości, aby obie te kultury, żyły ze sobą w pokoju. Po trzecie to zrujnuje naszą i tak będącą w beznadziejnej sytuacji gospodarkę. Jestem przeciwna islamizacji. Nawet sobie nie wyobrażasz jak w wielu miastach w Europie opanowane są przez nich całe dzielnice, że niemuzułmanie nawet tam nie wchodzą, bo boją się o swoje życie. I słusznie, bo Islamiści nie przestrzegają często prawa, stosują prawo szariatu, gwałcą i nie szanują innowierców. Od znajomych rozproszonych po Europie słyszę takie opowieści, że nie chcę ani jednej takiej rodziny w swoim mieście. Na jednej z greckich wysp ci tzw. uchodźcy robią co chcą i niektórzy ludzie nie chodzą do pracy, a dzieci do szkoły, bo najnormalniej się boją. Wystarczy, że mamy problem z Cyganami, którzy w większości, żerują na niedoskonałościach naszego systemu, czyli zero obowiązków i wszystko na tacy. Niby spolonizowani, a wraz wrogo nastawieni. Oj o tym też można by pisać i pisać... Nie chcę kolejnego meczetu, nie chcę kolejnych choróbsk. (Na Ukrainie już dwa przypadki Polio, jak myślisz skąd?) Nie chcę Islamizacji. Chcę czuć się bezpiecznie w swoim kraju i swojej kulturze. Wiesz jak rozwiązuje się problemy z Muzułmanami na Zachodzie? Nijak, bo od razu posądzają o rasizm. Chcesz tego i u nas?

   Usuń