1 sie 2015

Wystawa Lego w Łebie


Kilka kadrów z wystawy Lego z Parku Discovery w Łebie. Nie ma się co tutaj rozpisywać, zobaczyć na pewno warto niezależnie od wieku. Makiety są tak precyzyjnie wykonane, że aż trudno uwierzyć, że takie rzeczy można zrobić z klocków!


Niektóre elementy, jak diabelski młyn, wiatrak czy pociągi można włączyć i są ruchome.Na wystawie są również roboty Evo i Lego Mindstorms, jak widoczny na zdjęciu poniżej SPIK3R. Roboty są oczywiście ruchome i zwiedzający może nimi sterować. Programowaniem ich zajmują się na prawdę młode chłopaki, a to co robią robi wrażenie. Świetna robota panowie!

Oczywiście nie mogło zabraknąć modeli Star Wars.

Wystawione jest również sporo budowli z Lego Architecture. Mega!

Posterować można również modelami Technic.Dla starszych dzieci dostępna jest także sala gdzie mogą pograć na Playstation. A dla wszystkich zainteresowanych mnóstwo klocków, z których do woli można budować, co tylko dusza zapragnie.
Jeśli masz okazję pójść na taką wystawę ze swoim dzieckiem, które nie posiada jeszcze żadnego zestawu, to jest to idealne miejsce, w którym się przekonasz, czy klocki są właśnie dla niego. 
Miejsce fajne, ciekawe. Pracownicy mili. Klocki super. Panowie od robotów również chętnie dzielą się swoją wiedzą.
Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz