13 cze 2015

Na rower z niemowlakiem

Szukasz prezentu dla swojego malucha? I nie wiesz co kupić, bo w zasadzie, to bawi się wszystkim u niczym? Każdy ma ten dylemat. Ale w zakupowym szale nie zapominaj o tym, że najlepszy prezent, to wspólnie spędzony czas! Rower idealnie ten czas umila, więc jeśli go posiadasz, to jeszcze potrzebny Ci tylko fotelik dla Twojego dziecka :)
W prezencie kup dziecku fotelik, bo kto powiedział, że prezentem mogą być tylko zabawki i książeczki. A do kompletu jeszcze tylko kask i możecie jeździć na wycieczki. Świeże powietrze + wspólne chwile + poznawanie świata i obserwowanie przyrody. Czego chcieć więcej?
 


Ja kupiłam fotelik hamax smiley, bo miał bardzo dobre opinie i jest dobry jakościowo. Dzięki otworom wentylacyjnym i fajnemu materiałowi dziecko się nie poci i nie przylepia do fotelika. Jedyny minus to, że jak dziecko zaśnie to dynda główka i trzeba kombinować. Gdybym miała kupić jeszcze raz to kupiłabym hamax, ale nie smiley lecz siesta z funkcją odchylenia oparcia.
Jazda na rowerze z Borysem, to ogromna frajda i dla mnie i dla niego. Poza tym szybko możemy objechać calutkie miasto i pozałatwiać różne sprawy, czy po prostu pojechać nad Wisłę lub odległy plac zabaw.1 komentarz:

  1. Ja bardzo lubię jeździć z dzieckiem, ale chyba jest jeszcze za mały, bo za każdym razem zasypia i mu głowa lata. Masz może jakiś sposób na to, żeby nie latała?

    OdpowiedzUsuń