14 cze 2015

Zapraszam na nowego bloga modowego

Długo zastanawiałam się nad tym, czy założyć nowego bloga i oto po wielu miesiącach zastanawiania się czy ma to sens, postanowiłam spróbować i tak oto powstała Szafa Majniaka.Szafa Majniaka jak sama nazwa wskazuje, to blog modowy, albo ściślej mówiąc szafiarski.
Przedstawiam na nim, to co zazwyczaj nosimy na co dzień, jak również to co zakładamy na szczególne okazje. Znadziesz na nim inspiracje zarówno dla siebie jak i Twoich dzieci. 
To, że zaczęłam tworzyć nową stronę, nie zmieni jakości treści dostępnych na Majniakach.
Jeżeli posty będą pojawiać się rzadziej, to tylko będzie to związane z piękną pogodą na dworze i pracą.


Dlaczego tak nazwałam nowego bloga? Być może w przyszłości nazwa się zmieni, zobaczymy co w ogóle z tego wyjdzie. Jesteśmy Majniakami (tak nazywają mojego męża) i chciałam, żeby nazwy obydwu blogów do siebie nawiązywały.

Serdecznie zapraszam Cię do obserwowania mojego nowego "dziecka" i pozostawiania komentarzy pod postami :) Z pewnością znajdziesz tam wiele ciekawych stylizacji i pięknych ubrań!

2 komentarze:

  1. Bardzo dobrze że podjęłaś ten temat. Trzeba młodym mamom pokazać, że jak się chce to można, szybko odzyskałaś figurę, jesteś bardzo zgrabna, czekam na Twoje stylóweczki

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam nadzieję, że coś się spodoba :) Dziękuję!

      Usuń