16 cze 2015

Jak skutecznie i bezboleśnie popełnić samobójstwo?

Skoro już tutaj jesteś, skoro trafiłaś/eś na mój wpis "Jak skutecznie i bezboleśnie popełnić samobójstwo", oznacza, że być może chcesz się zabić. Nie do końca jednak wiesz jak się do tego zabrać, czy podciąć sobie żyły, nałykać się tabletek, czy skoczyć z dachu budynku. Czytaj dalej - ja Ci pomogę!
Jeśli te myśli często pojawiają się w Twojej głowie...
 
Trafiłeś w idealne miejsce. 
To musiało być przeznaczenie, że tu teraz jesteś!Chcesz się zabić, bo masz problemy?
Chesz popełnić samobójstwo, bo czujesz się sam jak palec?
Chcesz ze sobą skończyć, bo to jedyne rozwiązanie?
I szukasz sposobu jak skutecznie i bezboleśnie się zabić?

JA CI GO NIE PODAM.
Bo nie chcę, żebyś to zrobił.

Skoro już tu jesteś, to przeczytaj dalej, bo nie masz nic do stracenia pozostając na mojej stronie. Za to nie przyjmując pomocy do stracenie masz wiele. Wszystko.

DLACZEGO NIE POWINIENEŚ/POWINNAŚ POPEŁNIAĆ SAMOBÓJSTWA?


1. Samobójstwo, to żadne rozwiązanie! 
Samobójstwo to koniec wszystkiego. Jeśli masz dość swojego życia, to zacznij żyć od nowa. Jeżeli nie wyszło Ci w związku, to masz jeszcze przed sobą ogrom czasu, żeby kogoś na nowo pokochać.
Jeśli zawaliłaś/eś szkołę, to masz mnóstwo czasu, żeby to nadrobić.
Jeśli straciłaś/eś robotę, to wierz mi, że żadna praca nie jest warta Twojego życia i masz jeszcze czas znaleźć sobie inną.
Jeśli straciłeś wszystko, to zdążysz jeszcze wszystko mieć.


2. Zabijając się zranisz innych!
Wiem, że są różne beznadziejne sytuacje. Być może akurat Ty straciłeś/aś kogoś bliskiego i jego brak przywiódł Cię tutaj. Pustka po kimś. Żałoba. Jeśli tak, to rozumiesz jak śmierć czy odejście kogoś bliskiego może ranić. Jeśli nie, to wiedz, że zawsze jest ktoś, kto być może nigdy po Twojej śmierci się nie pozbiera. Może to być mama, tata, babcia, przyjaciółka, albo wychowawczyni ze szkoły. Zawsze jest ktoś komu na Tobie zależy! Taka osoba, po samobójstwie kogoś bliskiego zazwyczaj nie potrafi sobie wybaczyć, że nie zapobiegła temu i już zawsze jest nieszczęśliwa.


3. Zasługujesz na szczęście!
A zabijając się nie dajesz sobie na nie szansy, bo to, że teraz nie jesteś szczęśliwy/a nie będzie trwało wiecznie. Zamiast szukać sposobów na śmierć, poszukaj sposobów na życie! 
 

4. Nie ma problemów nie do pokonania! 
Czasami jest cholernie ciężko. Życie potrafi dać w kość, bliscy potrafią zranić, w jednej chwili możemy stracić wszystko. Ale wszystko jest do przeskoczenia. Jeśli sam nie dajesz rady, to zawsze jest ktoś, kto chce Ci pomóc. 


5. Zawsze jest ktoś, komu na Tobie zależy. 
Może to być ktoś z rodziny, znajomy lub ktoś zupełnie obcy. Jeżeli boisz się lub wstydzisz się wołać o pomoc tych, którzy Cię kochają, to z pewnością pomoc uzyskasz pod jednym z tych telefonów:


116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”
800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowejźródło  Skoro coś Cię gnębi, poproś o pomoc, a może problem okaże się o wiele mniejszy niż się wydawał.
 
Co Ci szkodzi? Zadzwoń!

I pamiętaj NIE DA SIĘ BEZBOLEŚNIE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWA!
Bo życia już nie wrócisz i zawsze, ktoś będzie przez nie cierpiał. Jeśli trafiłeś/aś tu przypadkiem i wcale nie szukasz sposobu jak skutecznie i bezboleśnie popełnić samobójstwo, to zachęcam Cię do zapoznania się ze szczegółami akcji Janka ze Stay Flay, a być może pomożesz komuś zrozumieć, że życie nie jest takie złe jakim się wydaje.

 Źródło zdjęcia tytułowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz