24 kwi 2015

Wiosenne inspiracje dla niemowląt - dziewczynka

Zapraszam na kolejną porcję wiosennych inspiracji dla niemowląt.
Było już trochę ubranek chłopięcych, to teraz kolej na dziewczynki!

Wśród ubranek chłopięcych królowały żywe, kontrastowe kolory i przeróżne printy.  Printów również nie zabraknie w odzieży dziewczęcej. Za to żywych kolorów już nieco mniej na rzecz jaśniejszych, pastelowych. Obowiązkowo dziewczęco i cukierkowo! Jeśli masz córeczkę zobacz jakie są moje typy z kilku sklepów na ten sezon. Na pewno znajdziesz coś i dla niej!Zara - 1, 2, 4, 7, 10
H&M - 3, 5, 6, 8, 9


H&M - 1, 2, 4, 6, 8
Zara - 3, 5, 7


Endo - 1, 3, 4, 5, 6, 7
La Redoute - 2


Zara - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9,
H&M - 7, 8, 10
4 komentarze:

 1. Niebieska tunika z Zary - mój faworyt! <3 śliczne zestawy, miło się patrzy, bo aż krew mnie zalewa jak widzę małe dziewczynki ubrane całe na różowo, w legginsach w teletubisie, spódniczkach z Hello Kitty, koszulkach z Ulicą Sezamkową i czapką z Myszką Miki - oczopląs. Oczywiście każdy ubiera swoje dziecko jak chce, jego sprawa, ale moim zdaniem klasyka jest najlepsza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do koloru różowego, to długo u Aurelki go praktycznie nie było, ale o ile wszystko takie nie jest to może dziewczynka wyglądać i w różowym bardzo ładnie.
   Najgorzej to jeśli jest różowa kurtka, czapka, bluzeczka, spódniczka, rajstopki i buty i do tego wszystkiego zbyt pstrokate w różnych odcieniach... Ale wiesz to jest tak jak z łączeniem kolorów YSL (róż, pomarańcz i czerwień). Jeśli robisz to z wyczuciem i smakiem to będzie ładnie wyglądało. Masz rację, wielu nie ma tego wyczucia.
   Odważne wzory i kolory najlepiej łączyć z tymi neutralnymi i spokojnymi.

   Usuń
 2. Mam kilka sztuk z Twojego zestawienia :) Widzę, że mamy podobny gust!

  OdpowiedzUsuń