15 kwi 2015

Prezent dla niemowlaka! Smoczki i imienna zawieszka, aby ich nie zgubić!

smoczek Lovi, Etno Lovi, zawieszka do smoczka z koralików

 Niedawno pisałam, że zgubiłam smoczek, który na szczęście się odnalazł. Postanowiłam nie czekać na kolejny raz kiedy w kryzysowej chwili okaże się, że znowu go nie ma i zabezpieczyć się na tę ewentualność. Zamówiłam więc zawieszkę i dwa nowe smoczki.


zawieszka do smoczka z koralików

Kiedy zadzwonił listonosz, że ma dla mnie przesyłki bardzo się ucieszyłam, bo już wiedziałam co będzie w środku, a chyba już wspominałam jak bardzo lubię kupować dzieciom ładne rzeczy!

W jednej paczce przyszły dwa nowiutkie, bo i z nowej kolekcji Etno smoczki firmy Lovi. Ich kolory na żywo są jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach i z całą pewnością dodadzą wiosennego uroku do garderoby synka. Niestety Borysek jeszcze śpi, więc nie mam jego zdjęć ze smoczkami. 


Lovi Etno, Etno Lovi

A teraz przejdźmy do sedna sprawy, czyli paczki nr 2.
Długo zastanawiałam się i szukałam różnych zawieszek i tasiemek do smoczka zanim zamówiłam. Przejrzałam mnóstwo stron, bo kapitalizm daje nam ogromny wybór różnych produktów. W końcu zdecydowałam się na zawieszkę z koralików zamiast tasiemki. 
Dlaczego nie tasiemka? Miałam już tasiemkę i niestety mój synek tak bardzo lubił ją ssać, że była wiecznie obśliniona i jak trzeba było wyjść z domu, to wraz nie było z czym. W ten sposób zgubiłam na spacerze jeden smoczek z kolekcji Marine. 
Przekopałam różne strony łącznie z allegro oczywiście i znalazłam piękne, ale i proste zawieszki z koralików z imieniem dziecka. Urzekła mnie szeroka gama kolorystyczna i dowolny wybór motywów. Skusiłam się co widać na zdjęciach na piękne żywe kolory zieleni i niebieskiego, które pięknie współgrają z nowo nabytymi smoczkami.

Mam nadzieję, że Boryskowi spodobają się nowe fanty równie mocno jak mi i że szybko nie zniszczy ich swoimi ząbkami. I w końcu będę mieć spokojną głowę, że więcej nam nic nie zaginie.
Dla zainteresowanych podaję link do strony sklepu Kajalandia na allegro skąd zamawiałam zawieszkę. Polecam na prezent,bo jest na prawdę piękna!

niebieska, zielona, imienna zawieszka do smoczka z koralików

Lovi Etno

niebieska, zielona, imienna zawieszka do smoczka z koralików, klips do smoczka

niebieska, zielona, imienna zawieszka do smoczka z koralików

Etno Lovi

niebieska, zielona, imienna zawieszka do smoczka z koralików

niebieska, zielona, imienna zawieszka do smoczka z koralików

2 komentarze:

  1. Ale piękne kolory! Wiosna pełną gębą. A zawieszka to faktycznie dobry pomysł na prezent. Aga

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Rewelacyjny, że też dopiero teraz na to wpadłam!

      Usuń