1 wrz 2014

Magiczne Ogrody

Dziś napiszę o Magicznych Ogrodach.

Wakacje niestety się już skończyły.. i pomimo, że w tym roku nigdzie na dłużej nie wyjeżdżaliśmy to spędziliśmy je dosyć aktywnie. Byliśmy między innymi w Nałęczowie i Kazimierzu Dolnym. Zwiedziliśmy Warszawskie Zoo, Jura Park w Bałtowie i Magiczne Ogrody w Trzciankach niedaleko Janowca. 

Magiczne Ogrody, Mordol, Wakacje
Aurelia zaprzyjaźniła się z Mordolem
Magiczne Ogrody to na prawdę fajne miejsce, w którym można spędzić cały dzień. Twórcy z pewnością byli zainspirowani bohaterami i krainami z baśni. Imponująca roślinność, fontanna, wodospady, dziwne aczkolwiek ciekawe miejsca, place zabaw, ruchome postacie i stwory oraz animatorzy nie pozwolili nam się nudzić. smok w Magicznych Ogrodach

klocki w Magicznych ogrodach

Marchewkowe Pole w Magicznych Ogrodach
Marchewkowe pole

Robankowe Wzgórze, Wróżki Smóżki w Magicznych Ogrodach

Rajskie Ptaki w Magicznych Ogrodach
Rajskie ptaki

Krasnoludzki Gród w Magicznych Ogrodach

Krasnoludzki Gród w Magicznych Ogrodach

Krasnoludzki Gród w Magicznych Ogrodach

Smocze Gniazdo i plac zabaw w Magicznych Ogrodach

Na samym końcu można było wejść do Mroczyska, w którym były ruchome smoki. Dźwięk i opowieść przewodnika wprawiała w specyficzny nastrój. Uważam, że nawet dla dorosłego jest to ciekawe miejsce. Niestety nie jest to atrakcja dla małych dzieci. Przewodnik nie wpuści do środka dziecka poniżej 6 roku życia i wcale się temu nie dziwię, mogło by się to zakończyć traumą. Takiej informacji, że maluch może się bać brakuje w Bałtowie w Oceanarium o czym w następnym poście.

Mroczysko w Magicznych Ogrodach
Smoki w Mroczysku również były ruchome
 Atrakcji było oczywiście dużo dużo więcej, co nie sposób ukazać na zdjęciach. Miejsce jak dla mnie rewelacyjne, polecam zobaczyć w przyszłym roku :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz